KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546189
nr 1354 6189
Eeva Bäckström
(1926-2015), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1957, stilleben. Olja på duk, 48x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:31:42
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Eeva Bäckström
Läs mer om Eeva Bäckström